Adres: Meşrutiyet Mah. Dere Sok. Durmuşoğlu Center 10/60/61 Şişli / Osmanbey

Tel: +90 0212 479 00 00

Fax: +90 0212 479 00 00

Mail: info@jancardin.com

Please correct form

required *

HAKKIMIZDA

Firma Profili;

Şirketimiz Biratlı Giyim San. Tic. Ltd. Şti. 1985 yılında Cemal Biratlı tarafından kurulmuştur.Yenilikçi çizgisini kaybetmeden her zaman ileriye dönük uygulamalarını sürdüren Biratlı Giyim; Jan cardin markasıyla bugün Türk tekstil sektörünün en önemli firmalarında biri konumuna gelmiştir.

Jan Cardin ürünlerini yüksek teknolojiye sahip makinelerle donatılmış fabrikalarda üretilmektedir.Bunun yanında takım elbise, tek ceket, kaban, mont ve palto üretimi için oluşturduğu kumaş portföyü, en iyi yerli kumaş türlerinin  yanında Jan Cardin’e özel ithal edilen kumaşlardan oluşmaktadır.Hedef kitlesi için özel ve bağımsız çalışmalar neticesinde oluşturduğu ürün yelpazesi içinde takım elbise, tek ceket, damatlık, spor ceket, mont, kaban, palto, pardesü, pantolon ve yelek gibi ana ürünlerin yanında kravat ve kol düğmesi gibi yan ürünlerde bulunmaktadır.

Türk ekonomisine sağladığı katkı değerini sürekli arttıran Jan Cardin, sağladığı istihdamın yanında çalışanı için oluşturduğu iş ortamıyla sosyal görevlerinin gereklerini yerine getirmeye çalışmaktadır.

Bundan sonraki süreçte sürekli büyümeyi hedefleyen Jan Cardin bulunduğu sektörde ülkesini daha üst seviyelere çıkarmak için gereken çalışmaları yapmaya devam edecek, belirlediği kısa ve uzun vadeli hedeflerle hizmetini sürdürecektir.

Misyonumuz;

İplekten başlayıp mamulle sonuçlanan süreçte kaliteden ödün vermeyen çaışmalar yapıp tüketicinin tarzını yaşatmaya esas alacak kreatif ürünler sunmak, sonraki süreçte verilen hizmet ile müşterisinin memnuniyetini daimi kılmak.

Vizyonumuz;

Farklı olmak esasını temel alıp takip edilen bir çizgi oluşturmak; üzerinde taşımaktan keyif alınacak bir marka haline gelmek.